Hakkımızda

Seçer Tarım Gıda Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş

                1987 yılında kurulan firmamızın ilk faaliyet alanları zirai ilaç, gübre ticareti ve tarımsal üretim idi. Sonraki süreçte faaliyet alanlarını genişleten firmamız şu anda tahıl ticareti, tarımsal üretim ve bitkisel ham yağ üretimi olmak üzere üç ana konuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, faaliyetlerini sürdürdüğü 30.000 m2 alan içerisinde, 35 bin ton tahıl depolama kapasitesine sahip 11 adet çelik silosu ve 25 bin ton kapasiteli 3 adet yatay deposu olmak üzere toplam 60.000 ton depolama kapasitesine sahiptir. Bu alan içerisinde ayrıca mısır kurutma tesisi bulunmaktadır.

Zirai üretim ve pazarlama faaliyetimizi, sert çekirdekli meyveler ve narenciye üretimi, üretilen ürünlerin paketlenmesi ve pazarlanması noktasında tamamını gerçekleştirmekle birlikte, bazı dönemlerde dış alımlarla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bu faaliyetlere ilave olarak, şirketimiz 2012 yılında fizibilite araştırmalarını tamamladığı "Bitkisel Ham Yağ Üretimi Tesisi” yatırımının inşaatına 2013 yılının Ocak ayında başlayarak, makine ekipmanların yerleştirilmesi, montajı ve testleri bir yıl gibi bir süre de tamamlanmıştır. 2014 yılının Ocak ayında fiili üretime başlanmıştır. Tesisimiz ayçiçeği, soya ve kanola yağlı tohumlarını kırabilecek teknoloji ile kurulmuştur. Tesisimiz yıllık 135.000 ton yağlı tohum kırma kapasitesine sahiptir.

Vizyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider, Türkiye’nin geleceğine yön veren, çağdaş, teknolojik aranan şirketlerden biri olmaktır.

 

Misyonumuz:

Değerlerimize bağlı kalarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak , lider bir kurum haline gelmek; bunu yaparken de tüm müşterilerimiz için artı değer yaratmaktır.

Geri Dön